آوا دانلود

دانلود مراسم اسکار The 90th Annual Academy Awards 2018

آخرین مطالب سایت latest content
فیلم خارجـی سریال خارجـی برترین فیلم ها



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



دانلود مراسم اسکار The 90th Annual Academy Awards 2018

دسته بندی : فیلم خارجی ، مراسم ها تاریخ : پنجشنبه 8 مارس 2018

 

The Oscars (2018) 720p HDTV x264 /  x265 HEVC

دانلود مراسم جوایز اسکار The Oscars 2018 با کیفیت عالی

| به همراه لینک دانلود مستقیم رایگان + لیست برندگان |

نسخه ی کم حجم x265 اضافه شد. + لیست برندگان

 

دانلود مراسم اسکار The 90th Annual Academy Awards 2018

 

نام مراسم : The 90th Annual Academy Awards | نودمین مراسم جوایز اسکار

ژانر : مراسم

سال انتشار: 2018

حجم : 1500 و 1000 مگابایت

كيفيت : HDTV 720p x264 / x265

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : بزودی …

کارگردان : Glenn Weiss

نویسندگان :  Dave Boone, Carol Leifer

ستارگان : Chadwick Boseman, Lupita Nyong’o, Daniel Kaluuya

IMDB : 6.7 از 10 | تعداد آرا: 162 کاربر

خلاصه داستان : نودمین مراسم جوایز معتبر و معروف اسکار که به مجری گری جیمی کیمل همچون سال قبل برگزار شد و به بهترین فیلم های سال 2017 در بخش های مختلف جایزه ی اسکار داده شد که برای دانلود کامل مراسم اسکار 2018 می توانید به ادامه مطلب بروید…. نودمین مراسم جوایز اسکار، توسط آکادمی علوم و هنرهای سینما (اَمپاس) و به افتخار بهترین فیلم‌های سال 2017 ، در روز یکشنبه 4 مارس 2018 میلادی در تئاتر دالبی، هالیوود، لس آنجلس در ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر به وقت پی.اس. تی (مطابق دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۵:۰۰ صبح به وقت ایران) برگزار خواهد شد. مراسم اسکار معمولاً در ماه فوریه برگزار می‌شد اما امسال به دلیل بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ دیرتر برگزار خواهد شد. این مراسم در ایالات متحده از شبکه تلویزیونی ای‌بی‌سی به صورت زنده پخش می‌شود و تهیه‌کنندگی آن را مایکل دلوکا و جنیفر تاد برعهده دارند. مجری برنامه امسال نیز کمدین معروف جیمی کیمل انتخاب شد. او بعد از بیلی کریستال که در سال‌های ۱۹۹۷ و ۱۹۹۸ مجری مراسم بود، دومین نفری است که برای دو سال پشت سر هم مجری اسکار باقی می‌ماند. از مراسم‌های مرتبط، نهمین دوره مراسم جوایز گاورنر در سالن اجتماعات بزرگ مرکز هالیوود و های‌لند در ۱۱ نوامبر ۲۰۱۷ برگزار شد. در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۱۸، مراسمی با عنوان دستاوردهای علمی و فنی آکادمی در ویلشر بورلی سنتر، در بورلی هیلز، کالیفرنیا به مجری گری سر پاتریک استوارت برگزار شد….

 

 

.: دانلود مراسم The 90th Annual Academy Awards 2018 :.

 

Download Icon دانلود مراسم اصلی :    HDTV 720p x265 – PSA   |    HDTV 720p x264 – MkvCage   |    اسکرین شات

 

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

برنده ها با رنگ قرمز و پر رنگ هستند.

 

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین فیلم :

 

  • Call Me by Your Name
  • Darkest Hour
  • Dunkirk
  • Get Out
  • Lady Bird
  • Phantom Thread
  • The Post
  • The Shape of Water
  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین بازیگر نقش اصلی مرد :

 

  • Timothee Chalamet برای فیلم Call Me by Your Name
  • Daniel Day Lewis برای فیلم Phantom Thread
  • Daniel Kaluuya برای فیلم Get Out
  • Gary Oldman برای فیلم Darkest Hour
  • Denzel Washington برای فیلم Roman J Isreal Esq

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین بازیگر نقش اصلی زن :

 

  • Sally Hawkins برای فیلم The Shape of Water
  • Frances McDormand برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • Margot Robbie برای فیلم I, Tonya
  • Saoirse Ronan برای فیلم Lady Bird
  • Meryl Streep برای فیلم The Post

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین کارگردانی :

 

  • Christopher Nolan برای فیلم Dunkirk
  • Jordan Peele برای فیلم Get Out
  • Greta Gerwig برای فیلم Lady Bird
  • Paul Thomas Anderson برای فیلم Phantom Thread
  • Guillermo Del Toro برای فیلم The Shape of Water

 

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین بازیگر نقش مکمل زن :

 

  • Mary J. Blige برای فیلم Mudbound
  • Allison Janney برای فیلم I, Tonya
  • Lesley Manville برای فیلم Phantom Thread
  • Laurie Metcalf برای فیلم Lady Bird
  • Octavia Spencer برای فیلم The Shape of Water

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :

 

  • Willem Dafoe برای فیلم The Florida Project
  • Woody Harrelson برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • Richard Jenkins برای فیلم The Shape of Water
  • Christopher Plummer برای فیلم All the Money in the World
  • Sam Rockwell برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین آهنگ :

 

  • قطعه Mighty River از فیلم Mudbound
  • قطعه Mystery of Love از فیلم Call Me by Your Name
  • قطعه Remember Me از فیلم Coco

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین موسیقی متن :

 

  • Hans Zimmer برای فیلم Dunkirk
  • Jonny Greenwood برای فیلم Phantom Thread
  • Alexandre Desplat برای فیلم The Shape of Water
  • John Williams برای فیلم Star Wars: The Last Jedi
  • Carter Burwell برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین فیلم‌برداری

 

  • Roger A Deakins برای فیلم Blade Runner 2049
  • Bruno Delbonnel برای فیلم Darkest Hour
  • Hoyte van Hoytema برای فیلم Dunkirk
  • Rachel Morrison برای فیلم Mudbound
  • Dan Lausten برای فیلم The Shape of Water

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین فیلم‌نامه :

 

  • Emily Gordon و Kumail Nanjiani برای فیلم The Big Sick
  • Jordan Peel برای فیلم Get Out
  • Greta Gerwig برای فیلم Lady Bird
  • Guillermo Del Toro و Vanessa Taylor برای فیلم The Shape of Water
  • Martin McDonagh برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین فیلم‌نامه‌ی اقتباسی :

 

  • James Ivory برای فیلم Call Me by Your Name
  • Scott Neustadter و Michael H Weber برای فیلم The Disaster Artist
  • James Mangold و Michael Green برای فیلم Logan
  • Aaron Sorkin برای فیلم Molly’s Game
  • Virgil Williams و Dee Rees برای فیلم Mudbound

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین فیلم کوتاه :

 

  • DeKalb Elementary
  • The Eleven O’clock
  • My Nephew Emmett
  • The Silent Child
  • All of Us

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین تدوین :

 

  • Baby Driver
  • Dunkirk
  • I, Tonya
  • The Shape of Water
  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین جلوه‌های ویژه :

 

  • Blade Runner 2049
  • Guardians of the Galaxy Vol. 2
  • Kong: Skull Island
  • Star Wars: The Last Jedi
  • War for the Planet of the Apes

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین فیلم انیمیشنی :

 

  • The Boss Baby
  • Coco
  • The Breadwinner
  • Ferdinand
  • Loving Vincent

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان :

 

  • A Fantastic Woman
  • The Insult
  • Loveless
  • On Body and Soul
  • The Square

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین طراحی صحنه :

 

  • Beauty and the Beast
  • Blade Runner 2049
  • Darkest Hour
  • Dunkirk
  • The Shape of Water

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین میکس صدا :

 

  • Baby Driver
  • Blade Runner 2049
  • Dunkirk
  • The Shape of Water
  • Star Wars: The Last Jedi

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین تدوین صدا :

 

  • Baby Driver
  • Blade Runner 2049
  • Dunkirk
  • The Shape of Water
  • Star Wars: The Last Jedi

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین فیلم مستند :

 

  • Abacus: Small Enough to Jail
  • Faces Places
  • Icarus
  • Last Men in Aleppo
  • Strong Island

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین طراحی لباس :

 

  • Beauty and the Beast
  • Darkest Hour
  • Phantom Thread
  • The Shape of Water
  • Victoria and Abdul

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

بهترین گریم :

 

  • Darkest Hour
  • Victoria and Abdul
  • Wonder

 

 

+_+_+_+_+_+_++_+_+_+_+_+_

 

 

2,300 بازدید
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 نظر.
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.
    • در صورت نداشتن تصویر در فیلم دانلود شده، برروی این لینک نمایید.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ultra HD
حمایت
bachehayeaseman
مطالب محبوب
تمامی مطالب را از کانال تلگرام دنبال کنید!